budowlana, projekty domów
Menu strony
Inwestycje
Widok na Gdańsk

Gustowna i tania nieruchomość.

Obecnie rozpoczął się dla sprzedawców nieruchomości trudny okres. Zakończony właśnie projekt Rodzina na Swoim i niesprecyzowany termin wejścia w życie Mieszkania dla młodych, opóźnia znacząco handel nieruchomościami. Deweloperzy muszą lepiej skalkulować w którym miejscu i z jaką możliwością zysku powinni lokować kapitał. Niektóre miejsca jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim nie narzekają na brak chętnych do zakupu.
kliknij

Jeśli szukamy lokum na wybrzeżu, to Gdańsk na pewno będzie dobrym wyborem

Zamieszkiwanie na wybrzeżu to świetna sprawa. Trójmiasto jest obszarem, gdzie tworzy się całkiem sporo ciekawych realizacji. Jeżeli chcemy zakupić mieszkanie, na ten przykład w Gdańsku, to nie będzie z tym najmniejszego kłopotu.


Jeśli szukamy lokum na wybrzeżu, to Gdańsk na pewno będzie dobrym wyborem

Jeżeli interesują nas inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, to doskonałym pomysłem będzie zajrzenie do Netu.
wycieraczka wejściowa

Ogromny wybór najrozmaitszych akcesoriów domowych

Do dyspozycji osób zainteresowanych asortymentem do domu jest niemało interesujących propozycji, wśród jakich trafimy na rewelacyjną pościel, obrusy oraz wycieraczki.
mieszkania

Jak bezpiecznie zakupić mieszkanie od dewelopera

Nabycie nieruchomości może być jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Aby nie popełnić przy tym istotnych omyłek, warto skorzystać ze wskazówek Polskiego Związku Przedsiębiorstw Deweloperskich, który zwraca uwagę na kardynalne zasady, którymi warto się pokierować szukając mieszkania na rynku pierwotnym. Na początek sprawdź nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław i wybierz dewelopera.
mieszkania Villa Galicja

Bardzo często charakterystyczne cechy pewnego dewelopera decydują o liczebności sprzedanych mieszkań

Rynek mieszkaniowy w nowoczesnych miastach stale się rozbudowuje i prężnie funkcjonuje z uwagi na nowo powstające osiedla i następne organizowane inwestycje budowlane.
mieszkanie do wynajęcia

Znakomite rozlokowanie lokalu mieszkalnego w stolicy Dolnego Śląska.

Myślenie o własnym mieszkaniu jest bardzo miłe. Wówczas w naszej wyobraźni przedstawia się jakiś jego obraz. Można założyć, że wybór lokalizacji jest jednym z istotniejszych argumentów podczas podejmowaniu decyzji. Stolica Dolnego Śląska to niepowtarzalne miejsce, które kusi do siebie młodych ludzi, ekspertów oraz ludzi branży budowlanej.
budynki, budowle w mieście Szczecin

Szukając mieszkania w Szczecinie dobrze jest sprawdzać propozycje w internecie i dostępne u deweloperów

Obecnie zdecydowana większość osób zmierza do posiadania własnego domu czy mieszkania. Jest to dla nich ważny element, dzięki któremu mogą rozpocząć stateczne funkcjonowanie, zakładać rodziny i zwyczajnie żyć pomyślnie.
ExpressCard/34

Gdzie można by zakupić okna Świdnica oraz czy będą pasować one do Twego lokalu?

Wszelki z nas marzy o własnym domu. Nieistotne czy będzie to miasto lub jakaś wioska. Ważne jest, ażeby wzniesiony dom był przytulny i ładny.
autostrada, infrastruktura drogowa

W Polsce kwestie dotyczące budowy nowych dróg lub autostrad są dość modne i często na czasie. Czy faktycznie posiadamy podstawę do narzekania?

Od czasu przystąpienia Polski do Wspólnoty Europejskiej infrastruktura drogowa uległa znacznej zmianie na lepsze. Widać to podczas naszych wyjazdów, szczególnie między dużymi aglomeracjami. Z całą pewnością dodatkowy wpływ na postęp prac miało przyznanie Polsce organizacji mistrzostw starego kontynentu w futbolu w 2012 roku.
projektowanie

Budowa domu, a inwestorstwo zastępcze

Często zdarza się, że rezygnujemy z marzenia o budowie własnego domu, który od fundamentów po dach odpowiadałby naszej wizji. Przeraża nas kilkuletnia, absorbująca inwestycja, problemy z niesforną ekipą i przekroczenie budżetu. Istnieje jednak sposób, by ominąć te wszystkie niedogodności i cieszyć się indywidualnym projektem.
1 2