budowlana, projekty domów
Menu strony
Domy
nowe domy na sprzedaż wrocław

O czym warto pamiętać przy zakupie nowej nieruchomości?

Kupno mieszkania czy także domu to temat niełatwy oraz wymagający dużego zaangażowania jeżeli chodzi o czas jak również finanse. Już sam proces rozpoczęcie przygotowań do przystąpienia do zakupu czy też uruchomienia kredytu hipotecznego wymaga sporo czasu.
dom jednorodzinny

Poszczególne plany domów nowomodnych

Przeglądając szeroką propozycję biur projektowych, które zajmują się planowaniem domów, naturalnie odkryjemy dużo interesujących projektów domów nowoczesnych. Domy współczesne cieszą się dziś wzrastającym zaciekawieniem, mnóstwo osób, chcąc wybudować dom, decyduje się naturalnie na projekty domów nowoczesnych.
budowa domu

Jeżeli chcesz zbudować budynek, murowanie na sucho realnie to ułatwi

Nowoczesne technologie stwarzają możliwości, by stosować świeże oraz udoskonalone rozwiązania w licznych sferach życia codziennego, przemysłu i produkcji. Przez cały czas tworzy się nowe składy, jakie mają zapewnić jeszcze wydajniejsze i lepsze wyniki. Rozwój nie pomija także budownictwa, w którym wciąż odkrywane są następne udogodnienia mające na celu konstruowanie bardziej imponujących budowli, jak również skrócenie czasu pracy i zoptymalizowanie jej rezultatów.
wrocław

Wyjątkowe nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław. Serce Dolnego Śląska wciąż się rozbudowuje

Przestrzenie do wynajmu są dla początkujących inwestorów opcją dobrego zarobku. Jednakże wskazanym jest pamiętać, że rynek nieruchomości jest poniekąd uzależniony od popytu. Miejsca do wynajęcia uzyskują teraz zdecydowanie wyższe stawki czynszu. Dochodowość wiąże się się wobec tego z oddziaływaniem wielu okoliczności i zmian.
projekt

Biuro projektowe ma sporo interesujących propozycji - sprawdź przykładowe aranżacje

Mamy szansę podyskutować z architektami

Biuro projektowe ma sporo interesujących propozycji - sprawdź przykładowe aranżacje


Chcąc zbudować dom, musimy posiadać odpowiedni projekt, przez to też warto jak najwcześniej zająć się ich sporządzeniem. To właśnie takie sprawdzanie projektów może nam dopomóc w określeniu co dokładnie będzie nam odpowiadało, a również spowoduje, że łatwiej wybierzemy, który z przedstawionych domów będzie tym idealnym dla nas. Lecz co zrobić, kiedy spodoba nam się parę różnych projektów oraz nie możemy zadecydować na ten jeden, jedyny?
nowy dom

Współczesne projekty niewielkich domów

Małe domy wcale nie muszą być gorsze od tych wielkich. Pomimo tego, że metraż małych domów jest rzecz jasna mniejszy, to na rynku znajdziemy ogromnie niemało interesujących, nowomodnych projektów małych domów, które bezsprzecznie spełnią nasze oczekiwania.
lokum

Wskazówki dla osób, które w najbliższym czasie planują odnowienie dachu.

Osoby, jakie będą mieć już domy starszej daty z pewnością wiedzą o tym, jak istotne pozostaje to, żeby przeprowadzić remont co jakiś czas. Nie można albowiem zapominać, że od tego zależy w jakim stanie budynek będzie w dalszym ciągu i czy jest on bezpieczny.
dach

O korzyściach wynikających z przykrywania dachów blachodachówką, czyli kilka słów o współczesnym ojczystym budownictwie

Kiedyś swoje triumfy święciła dachówka. Nawet te wykonane przed stuleciem służą aż po dzień dzisiejszy. Chociaż bywają już solidnie nadgryzione zębem czasu - niektóre egzemplarze mogą być zdeformowane, to jednak nie każdym przypadku są wymieniane na nowe. Przyczyna takiej sytuacji bywa całkiem prosta - koszt kupna nowej karpiówki, szczególnie w przypadku konieczności pokrycia wielkiej powierzchni dachu, jest bardzo wysoki. Z tej przyczyny właściciele domów wolnostojących decydują się na kupno blachy.
Dach wieńczy dzieło

Dach wieńczy dzieło

Spójrzmy na dach inaczej. Spójrzmy szerzej. Spójrzmy przez pryzmat funkcjonalności, ale i estetyki. Dach to znacznie więcej niż tylko pokrycie. Nadaje charakter budowli, przykuwa uwagę i zdobi.
dom jednorodzinny

Wartości oraz wady mieszkania w domu jednorodzinnym czy też lokalu w bloku

Multum osób ma w dzisiejszych czasach ogromny dylemat - czy zdecydować się na kupno mieszkania czy może postawić osobisty dom. Zarówno posiadanie mieszkania jak także domu ma swoje wady i wartości. Zaletą mieszkania jest na przykład cena, gdyż nierzadko jest ono o wiele tańsze aniżeli zakup domu, na dodatek jest także prostsze w utrzymaniu aniżeli dom jednorodzinny, często także wiąże się z mniejszymi opłatami.
1 2 3 4