budowlana, projekty domów
Menu strony
Kolory ścian
pokój dziecięcy

Wnętrza w kolorach natury

Wśród stonowanych zieleni, brązów, pastelowych, spokojnych odcieni różu, można odnaleźć klimat przyjazny budowaniu ciepłej, domowej atmosfery, otoczenie bliskie trwałym rodzinnym wartościom, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Wprowadzenie bladych błękitów i fioletów, inspirowanych przejrzystym powietrzem, wodą, kolorystyką polnych kwiatów, idealnie podkreśla ciepłą tonację drewna...
Siding

Sucha elewacja czyli okładziny ścienne

Elewacja stanowi wizytówkę domu, której poświęca się dużo uwagi. Obecnie jedną z metod wykończenia ścian zewnętrznych jest metoda sucha. Charakteryzuje się ona szybszym prowadzeniem prac oraz brakiem oczekiwania na wyschnięcie zaprawy czy kleju. Dodatkowo umożliwia także prowadzenie prac nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisuje.
pokół

Dlaczego warto wybierać materiały do posadzki u sprawdzonych producentów?

Kiedy kupiłeś nowe mieszkanie, bez wątpliwości będziesz chciał je właściwie urządzić. Oczywiście zanim zabierzesz się za kupno sprzętów oraz innych dodatków, na początku na pewno dobrze wybrać właściwe materiały wykończeniowe.
rusztowanie arad

Różne rodzaje rusztowań

W przemyśle wykorzystuje się wiele typów rusztowań. Każde z nich przystosowane są do odmiennych celów, każde są trochę inaczej zbudowane i mają oczywiście za zadanie jak najbardziej ułatwiać prace, do których się je wykorzystuje. Niezależnie od przeznaczenia rusztowania zazwyczaj robione są z dwóch materiałów. Popularne ostatnio są rusztowania aluminiowe.
Farba Aura Bath  Spa marki Benjamin Moore Paints

Farba, która wilgoci się nie boi

Skuteczna ochrona ścian łazienek przed wilgocią połączona z estetycznym, matowym wykończeniem. Dodatkowo - wyjątkowo trwały kolor i 11 000 odcieni do wyboru. Farba Aura® Bath & Spa 532 z technologią ColorLock® Technology podbija polski rynek.
okna

Czy okno musi być białe?

Lato ma się ku końcowi, warto więc pomyśleć, co zrobić, żeby wakacje nie pozostały tylko miłym wspomnieniem. Ciepło na stałe wprowadzają do naszego domu żywe kolory, które pomogą zachować pogodę ducha, nawet wtedy, gdy za oknami nie widać słońca.
Gładź polimerowa firmy Alpol

Szpachluj i gładź z Alpolem

Produkty na bazie gipsu – gipsy szpachlowe i gładzie, są bardzo popularnymi materiałami stosowanymi w pracach wykończeniowych. Charakteryzuje je łatwość w nakładaniu i obróbce. Gładzie gipsowe (AG S21, AGS22, AGS23, AGS24) nakładane są w cienkiej warstwie od 1 do 3 mm, natomiast gipsy szpachlowe (AG S19 i AG S20) stosujemy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wyprostowanie płaszczyzny, uzupełnienie w uskokach ściany oraz w miejscach łączenia płyt gipsowo-kartonowych.