budowlana, projekty domów
Menu strony
Dom
płot

Czym ogrodzić gospodarstwo?

Wiele ludzi marzy o swoim domu z ogrodem. Własnej przestrzeni w której to da się uprawiać kwiaty, zrobić basen, czy też zasadzić swoje drzewo. Jak już kupi się wymarzony dom dobrze jest zadbać, aby był porządnie ogrodzony. Obecnie istnieje mnóstwo rozmaitych typów ogrodzeń. Każde z nich ma własne wady i atuty. Dobrze jest zorientować się w ich odmianach i cenach tak, ażeby dostosować swój zakup do własnych upodobań.
wizualizacja domu ogrodzonego panelami ogrodzeniowymi

Nowatorska era w budownictwie - bezpieczeństwo i komfort zamknięte w inteligentnym domu.

Nowinek technologicznych na rynku raz po raz więcej. Często czytamy bądź słyszymy o tym jak technika poszła ” do przodu ”. Zaczęło się od specjalistycznych maszyn, przez roboty, instalacje inteligentne, aż w końcu nastał czas, w jakim dominację bierze dom inteligentny. Automatyka, strefa bezpieczeństwa, ekonomia i ekologia - to wszystko zamknięte w pierwotnym miejscu, spełniającym wymagania jego posiadaczy.
Część

Skąd pozyskać granit do detalów wykończeniowych w naszym mieszkaniu?

Odnowa naszego mieszkania to bez wątpienia bardzo skomplikowane zadanie, z którym musimy się pewnego razu zmierzyć. Upływający codziennie czas jest bowiem bezwzględny.
koszt

Nabywając rolety do zaopatrzenia mieszkania należy zobaczyć propozycje paru fabrykantów

budowa domu to proces ogromnie długofalowy, na jaki układa się sporo szczegółów powiązanych z wykonaniem wszystkich prac.
termoizolacja

Maty termoizolacyjne – odpowiedź na to jak odpowiednio zatroszczyć się o izolację od mrozów w naszym mieszkaniu?

Zima jest bez wątpienia okresem czasu, który dla sporej ilości z nas jest wyczekiwany przez cały rok, a dla pozostałych jest to bardzo często czas, który pragniemy, żeby możliwie szybko się skończył. Wynika to po pierwsze z tego, że wtenczas temperatury są stosunkowo niskie. Z tego powodu niezwykle dużo osób preferuje wówczas pozostanie w domu. Mróz skutecznie odstrasza bardzo duże rzesze osób, które pragną z jednej strony uniknąć chorób, a z drugiej strony źle znoszą zazwyczaj ujemne temperatury.
dom

Ocieplanie Twojego domu – pomyśl nad jego doborem

Dom – jaki ma być? Przestronny – to na pewno. Poza tym także wygodny, przytulny, rodzinny. I oczywiście ciepły – i to zarówno dosłownie, jak też w przenośni. Przecież każdy z nas ma czuć się w swoim domu dobrze. A o to z pewnością nie jest prosto, gdy zimą panują w nim arktyczne temperatury, a latem wręcz przeciwnie – niesamowite upały. O odpowiedniej regulacji pod tym względem powinniśmy w związku z powyższym pomyśleć już na etapie budowy domu. A tak naprawdę już podczas opracowywania jego konceptu. Pomyślmy o tym, jak w przyszłości będzie to wyglądało.
mieszkanie

Program mieszkania dla młodych – jakie warunki należy zrealizować?

Każde młode małżeństwo chciałoby zamieszkać na swoim. Mieszkanie z rodzicami może być przyjemne i opłacalne dla obu stron, jednak nie ma to jak własne gniazdko, w którym mamy swobodę. Możemy cieszyć się drugą osobą, samemu organizować życie oraz nie wchodzić sobie na głowę. Aby spełnić te marzenia, można wziąć pod uwagę program mieszkania dla młodych, pod warunkiem, że przystosujemy się do wyznaczonych wymagań.
okno

Najprostsza metoda na odświeżenie naszego pokoju

Wielu z nas od czasu do czasu pragnie dokonać pewnych zmian w swoim otoczeniu, zwłaszcza okres letni temu służy. Kupujemy nowe ciuchy, planujemy uprawiać sporty, zawieramy nowe znajomości. Jednak często zmiany te dotyczą naszego mieszkania, które co jakiś czas pragniemy odmienić. Bardzo dobrym i tanim pomysłem, jest inwestycja w rolety drukowane. Za ich sprawą nasze pokoje zyskają całkiem nowy wygląd. Jeżeli do tej chwili gustowaliśmy w firankach i zazdrostkach, może nadszedł czas by to zmienić? Dzięki najnowszej technologii drukarek cyfrowych, możemy zaopatrzyć się w konkretne, ulubione projekty. W każdym pokoju możemy umieścić innego typu rolety drukowane.
aranżacja wnętrz

Z jakich powodów powinno się poznać podstawowe reguły urządzania wnętrz, jakimi technikami powiększyć optycznie małe pomieszczenie

Każdy, kto zabiera się za urządzanie własnego mieszkania czy domu, w pewnym sensie zostaje architektem wnętrz. Wprawdzie jedynie swoich, lecz nie zmienia to faktu, że zrobienie całości tak, żeby chociaż właścicielowi mogło się podobać, wymaga sporego zaangażowania i pracy. Niektóre osoby stawiają na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, zupełnie nie przejmując się wyglądem, z kolei inne zwracają uwagę na każdy, najmniejszy nawet drobiazg.
architekt projektujący dom

Czym sugerować się przy wybieraniu dobrego architekta? W jaki sposób możemy upewnić się czy dobrze wybraliśmy?

Już dłuższy czas kusiło nas by powiększyć trochę wielkość naszego domu jednorodzinnego. Rzecz jasna tego typu zmiany wymagają pomocy specjalisty. Prócz najróżniejszych formalności, poszukania ekipy, trzeba też pójść do architekta, jaki pomoże nam nasze pomysły przenieść na papier. Jak zatem znaleźć dobrego architekta?