budowlana, projekty domów
Menu strony
Fasady
cegły klinkierowe

Klinkier jako materiał ponadczasowy

Cegła to wciąż najpowszechniejszy materiał budowlany. Jest wytrzymała, odporna na korozję biologiczną, ognio- i mrozoodporna. Przyjazne dla człowieka cechy i pożądane w budownictwie parametry techniczne zawdzięcza glinie, która jest jej podstawowym składnikiem. Dlatego klinkier stoi w pierwszym rzędzie produktów spełniających wymagania energooszczędności.
farba elewacyjna

Samoczyszczące się elewacje

Prace ociepleniowe to doskonała okazja do odświeżenia fasady budynku. Aby inwestycja mogła procentować przez długie lata, należy zastosować kompletny i profesjonalny system Tytan EOS Samoczyszczący.
Farby elewacyjne Tikkurila

Farba wieńcząca dzieło

Co zrobić aby nasz dom przez wiele lat wyglądał świeżo i atrakcyjnie? Wystarczy dobrać odpowiednią farbę do podłoża. Proste? Jednak nie do końca.
Fasady maluje się raz na kilka lat i jest to kosztowna inwestycja, dlatego jeśli już malujemy to wyłącznie produktami o wysokiej jakości, które na długo zapewnią estetyczny wygląd budynku.
Tynki cienkowarstwowe

Najczęstsze błędy w wykonywaniu tynków cienkowarstwowych

Tynki cienkowarstwowe stanowią dziś najchętniej stosowane wykończenie elewacji, a coraz częściej wkraczają także do wnętrz. Powodów jest kilka, przede wszystkim dostępność fabrycznie przygotowanych suchych mieszanek oraz gotowych do użycia mas tynkarskich. Nie bez znaczenia jest także stosunkowo nieskomplikowane i szybkie wykonawstwo. Ogromne znaczenie mają również wysoka jakość i znaczna trwałość uzyskiwanych powłok oraz niemal nieograniczone możliwości kształtowania faktury tynkowanych powierzchni.