budowlana, projekty domów
Menu strony
Mieszkania
huta

Kominek - niezastąpiony nie jedynie w czasie zimy

Z pewnością wiele osób marzy o tym, by mieć kominek. Kojarzy on nam się z przytulnym ogniskiem, naokoło którego można przyjemnie spędzić czas w gronie najbliższych, gdy za oknem zawierucha.


Kominek - niezastąpiony nie jedynie w czasie zimy

Pragnienie posiadania kominka zapewne jest warunkowana ewolucyjnie - wydaje się, iż ten rodzaj pieca niejako zastępuje nam ogniska, jakie zawsze paliły się w jaskiniach człowieka pierwotnego.
szkło w domu

Niezwykle elegancki oraz funkcjonalny materiał, który świetnie sprawdzi się w twoim domu

Szkło jest bardzo eleganckim oraz funkcjonalnym materiałem, który można z powodzeniem zastosować w swoim domu. Coraz więcej klientów wybiera szkło jako jeden z najważniejszych materiałów, który ozdabia wnętrze a także budynek.
mieszkania

Na co wypada zwrócić uwagę w czasie zakupu nowego mieszkania?

Sporo z nas marzy o zakupieniu nowego, pięknego mieszkania. Przeprowadzka do nowego miejsca z pewnością wiąże się z morzem pozytywnych emocji, w szczególności jeśli znaleźliśmy nasze wymarzone mieszkanie. Niemniej w trakcie kupowania nowego mieszkania od dewelopera trzeba zwrócić uwagę na parę niesłychanie ważnych rzeczy. Jakich?
nowe mieszkania na pradze

Stolica ma wiele ciekawych propozycji

W każdym mieście są takie dzielnice, które radują się wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem, jak i również są takie, na które ludzie zdecydują się już w ostateczności. Na szczęście tych dobrych dzielnic jest naprawdę sporo i stolica nie jest tu żadnym wyjątkiem. Kiedy tylko odpowiednio się porozglądamy, to ma możliwość się okazać, że oraz my odnajdziemy tam odpowiednie miejsce dla siebie, takie które od razu spowoduje, że poczujemy się tak jak w domu.
Osiedle mieszkalne Apartemanty Dąbie we Wrocławiu

W jaki sposób świeżo upieczeni rodzice z Wrocławia i okolic kupują nowe lokum w mieście

Kiedy młode osoby tuż po ukończeniu studiów doktoranckich decydują się wspólnie zamieszkać jako małżonkowie, to ich trudności ze odszukaniem lokalu mieszkalnego są iście poważne. Ogromne miasto, jakim jest stolica Dolnego Śląska, daje takie perspektywy rozwoju zawodowego, których na daremno szukać na wsi. Poza tym tam najczęściej nie ma po co wracać, bo wiekowy dom nadaje się tylko do restauracji. A z biegiem lat sytuacja diametralnie się zmienia. Familia powiększa się o kolejne dzieci i dawna kawalerka bywa już za mała na potrzeby aż tak wielu członków.
remont mieszkania

Przy remoncie mieszkania lub przy budowie domu potrzebujemy tych rzeczy

Każdy zdaje sobie sprawę jak ważne są okna w domach. Chcemy żeby po pierwsze były we właściwy sposób rozmieszczone, a po drugie chcielibyśmy, by fajnie wyglądały. Dobór okien nie jest wcale taki banalny. należy zastanowić się czy framugi powinny być białe czy może chcemy, żeby wszystko było z drewna. Musimy mnóstwo rzeczy wziąć pod uwagę. Z tego powodu faktycznie warto sprawdzić ofertę firmy Velux. Dlaczego? Otóż okna dachowe velux, to wysoka jakość i spory wybór.
Dekoracja wnętrz

Jak zbudować ładne drzwi wnętrze

Z powodu coraz znaczniejszego popytu na mieszkania coraz wyraźniejsze jest zwiększające się zapotrzebowanie na domy, w szczególności te zbudowane samemu. Zdecydowanie jednak stawianie domu to inwestycja, do której trzeba solidnie się przyłożyć. W trakcie budowania domu warto zadbać o niezwykle dużą ilość spraw związanych z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, takich jak na przykład cegła we wnętrzach.
pokół

Dlaczego warto wybierać materiały do posadzki u sprawdzonych producentów?

Kiedy kupiłeś nowe mieszkanie, bez wątpliwości będziesz chciał je właściwie urządzić. Oczywiście zanim zabierzesz się za kupno sprzętów oraz innych dodatków, na początku na pewno dobrze wybrać właściwe materiały wykończeniowe.
Kosztorys

Dbałość o zdrowie mamy we krwi

Dbamy o to, by się odżywiać zdrowo, dbamy o właściwą ilość ruchu, w miarę możliwości pragniemy dostarczyć organizmowi wystarczającą ilość snu i to jasne jak najmniej się denerwować.
Część

Skąd pozyskać granit do detalów wykończeniowych w naszym mieszkaniu?

Renowacja naszego domu to niewątpliwie bardzo męczące zadanie, z jakim musimy się pewnego razu zmierzyć. Upływający codziennie czas jest albowiem bezwzględny.