budowlana, projekty domów
Menu strony
Mieszkania
Ściana trójwarstowowa z pustaków Porotherm

Prace wykończeniowe podczas powstawania mieszkania.

Nie można ukryć, że budowa domu będzie procesem wieloetapowym a także zajmującym sporo czasu. W ten sam sposób, nie można zapomnieć o tym, iż wszystko podczas budowania powinno pozostać monitorowane i nie powinno być mowy o najmniejszych pomyłkach, gdyż jest to nazbyt ważna kwestia.
kominek

Jaką metodąpowinno się zabezpieczyć domowy kominek?

Marzeniem wielu z nas jest posiadanie kominka we własnym miejscu zamieszkania. Niemniej natomiast okazuje się, że w blokach mieszkalnych w wielu przypadkach jest to zadanie niemożliwe do wykonania, lub potrzebujące znacznych kosztów płatniczych. takim przywilejem dysponują mieszkańcy domów jednorodzinnych, którzy bez żadnego zakłopotania mogą cieszyć się z pełni funkcjonalnych kominków domowych. Niemniej jednak jego posiadanie nie jest związane tylko z samymi przywilejami.
Dom czy mieszkanie za milion

Trzebnicka baza propozycji a mieszkania do kupienia

Wybierając obecnie specjalistów, których głównym zadaniem będzie wybór idealnego, spełniającego wszystkie nasze kryteria mieszkania, trzeba kierować się przede wszystkim ich doświadczeniem.
kuchnia

Znaleźć cztery kąty w stolicy

Wilanów słynie z tego, że ogrom osób chce tam mieszkać. Ale sporo ludzi twierdzi, że koszty są tam za duże. Jednak, gdy rzeczywiście poznaliby koszt czy to kawalerek pod wynajem czy też tych, które są w ogłoszeniach na sprzedaż to dowiedzieliby się, że ceny są takie jak wszędzie.
budynki

Lepiej nabyć czy wynająć? Co zrobić, by w końcu zamieszkać na swoim? Jakie są najlepsze?

W jakim miejscu zacząć mieszkać? Czy korzystnie jest kupować nowe mieszkania czy może jednak szukać czegoś na rynku wtórnym? Co myśleć o wynajmie mieszkań? Czy ma to sens?
Lampa z dmuchanym abażurem

Jak funkcjonuje biuro sprzedaży lokali Wrocław może nam pokazać

Jeżeli pragniemy mieć swoje lokum, to koniecznie musimy się zastanowić, w jakim mieście ma się ono znajdować i czy powinno okazać się być odkupione od kogoś, czy dopiero co wybudowane. Im więcej detali na ten temat będziemy posiadali opisanych, tym łatwiej pójdą nam poszukiwania i tym mniej godzin nad nimi przesiedzimy.
Wrocław, panorama

Własne mieszkanie we Wrocławiu

To idealny czas, by nabyć cztery kąty! Ceny za metraż stale zmniejszą się na terenie Polski. O ile więc zgromadziłeś wymaganą kwotę bądź dostaniesz kredyt na ten cel, nie wahaj się ani dnia. Oto krótki poradnik, w którym przeczytasz, jakie rejony stolicy Dolnego Śląska są najlepsze do mieszkania, a jakie nie cieszą się dobrą reputacją wśród wrocławian.
nowe mieszkania we wrocławiu

Jakimi rzeczami kierujemy się przy wyborze lokalizacji mieszkania? Co decyduje o naszym wyborze?

Gdzie zakupić nowe mieszkanie? To czasem może być dylemat, bo mając świadomość, iż decydujemy na wiele lat, chcielibyśmy wybrać jak najlepiej. Co często jest brane pod uwagę?


dom

Inwestycje mieszkaniowe będą niesamowicie interesujące

Czy planujemy zainwestować nasze oszczędności w nieruchomości?


Inwestycje mieszkaniowe będą niesamowicie interesujące

Gdy posiadamy troszeczkę wolnych środków finansowych, to potrzeba się namyślić, czy nie musimy ich zainwestować w zakup mieszkania. Wtedy będziemy otrzymywali pewność, że będą one bezpieczne, a co więcej, cały czas będą pomnażane. To właśnie spowoduje, że będziemy mogli jeszcze na takiej inwestycji pozyskać.
mieszkania, budynki

Jak wygląda sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego typu mieszkania są najczęściej wybierane, w których miastach?

Jak w dzisiejszych czasach wyglądają ceny mieszkań w najbardziej dużych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Powinniśmy przyznać, że największa zmiana ceny jest odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania stały się tańsze o kilkanaście procent. W skali kraju pojawia się jednakże stabilizacja cen.