budowlana, projekty domów
Menu strony
Wnętrza
Fofotapeta do sypialni, morze

Coś modnego na ścianę w mieszkaniu

Czasem chcemy zmienić wnętrze naszego mieszkania. Pomysłów jest sporo, ale kiedy przychodzi, co, do czego zazwyczaj wybieramy inny kolor ścian. Bywa, że jedną ścianę pomalujemy na inny kolor i na tym kończymy nasze szaleństwo. Jednak warto pomyśleć o czymś, co rzeczywiście sprawi, że mieszkanie stanie się totalnie odmienione i poczujemy ducha osób w nim żyjących.

aranżujemy wnętrza

Funkcjonują takie przeświadczenia, które sprawdzają się. Mawia się, że mężczyzna nie rozpoznaje dobrze kolorów i są mu obce sprawy wystroju. Jest w tym stereotypie sporo prawdy. Dużo facetów uwielbia majsterkowanie i ma do tego zdolności, a mimo to aranżacja wnętrz sprawia im wiele trudności.
Drzwi DOMINO

Jasne strony ciemnego designu

Na ogół obawiamy się aranżacyjnych eksperymentów z czernią. Uważamy, często słusznie, że dominacja ciemnych barw we wnętrzu jest depresyjna i przytłaczająca. Jak zatem wykreować stylową przestrzeń, z wykorzystaniem kolorystyki hebanu, wenge czy sadzy angielskiej?
remont mieszkania

Jeżeli w tej chwili jesteś w trakcie wykańczania własnego, nowoczesnego mieszkania - warto zaznajomić się z ofertami sklepów z wyposażeniem meblowym

W obecnych czasach - dużo młodych par, czy samodzielnie egzystujących obywateli, decyduje się na kupno własnego lokalu mieszkalnego, czy zbudowanie jednorodzinnego, wolnostojącego domostwa. Każdy z Nas marzy o przestrzeni osobistej, bycia niezależnym i indywidualnego zakątka, w którym czuje się komfortowo i spokojnie. Uposażenie domostwa stało się w poprzednich latach kluczową sprawą do niemalże każdego dojrzałego człowieka.
kolory

Jak wybrać kompetentnego projektanta budynków?

Aranżując wnętrza najpewniej wiele osób możliwością skorzystania z pomocy zawodowego projektanta wnętrz. Chcemy mieszkać w doskonale zaprojektowanym mieszkaniu, a równocześnie niezwykle często nie posiadamy ani pomysłu ani koniecznych umiejętności, by samodzielnie zaprojektować i udekorować swój dom. Wówczas niezbędna może okazać się właśnie pomoc fachowca. Biuro projektowe Kielce w takich przypadkach może okazać się idealną decyzją.
Drzwi zewnętrzne

Zadbaj o dobrej jakości drzwi w swoim mieszkaniu

Z łatwością możemy wymienić sporo rozmaitych czynników które w ogromnym wręcz stopniu wpływają na to, czy samo tylko mieszkanie w naszym domu będzie dla nas czymś rzeczywiście przyjemnym. Jeżeli tylko pragniemy w takim razie cieszyć się w życiu codziennym rzeczywiście zadowalającym poziomem wygody, to koniecznie będziemy musieli zadbać o wszystkie z nich z jak najwyższą uwagą.
Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF

Drzwi drewniane czy z tworzywa sztucznego?

Wybór drzwi jest jedną z najbardziej istotnych kwestii, przed którymi stają posiadacze nowych domów i mieszkań. Często także po odkupieniu mieszkania od innej osoby zapada decyzja o wymianie wszystkich drzwi na inne. Najczęściej kroki tego rodzaju rozpoczyna się dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa, a także przy okazji odświeżania pomieszczeń i zmiany wyglądu wystroju. Wówczas także powstaje pytanie – z jakiego tworzywa mają być wyprodukowane drzwi?
sufit w salonie

Czy oświetlenie może pełnić funkcję ozdobną? Sprawdzamy jakie korzyści gwarantuje sufit przypominający gwieździste niebo.

Każda osoba, która pragnie stworzyć wyjątkowe wnętrze które umożliwia na udaną zabawę, lub także efektywny wypoczynek powinna mieć na uwadze to, jak bardzo duże znaczenie mają w pomieszczeniach efekty świetlne.
wystrój wnętrza apartamentu

komu warto dziś powierzyć kwestie powiązane z aranżacją wnętrza\wnętrz

Większość ludzi waha się dziś nad tym czy przystąpić do aranżacji wnętrz samemu czy również powierzyć ją danej wykwalifikowanej firmie. Kwestia ta nie jest zwykle tak prosta jak się licznym ludziom wydaje. Aby najpewniej ozdobić chociażby salon czy również odmienny pokój konieczne jest bowiem określone doświadczenie w tejże materii.
wanna

Gdzie wyszukać akcesoria przydatne w remontowaniu mieszkania?

Osoby zajmujące się remontowaniem mieszkania doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że kluczowy jest zakup określonych akcesoriów. Wiele z nich można odszukać w sklepach działających w sieci lub też w marketach budowlanych. Jeżeli poświęcimy odpowiednią ilość czasu na zakupy, z pewnością uda nam się nieco zaoszczędzić.
1 2 3 4 5 6