budowlana, projekty domów
Menu strony
Wnętrza
płytki

Jakość elementów zaopatrzenia domu jest wyjątkowo ważna i oddziałuje na komfort ich korzystania

Na obecną chwilę coraz więcej ludzi stawia na zbudowanie swojego domu. Jest to droga inwestycja, jednakowoż dla wielu stanowi o ich równowadze życiowej i pomaga im prowadzić spokojne życie rodzinne. Z tego powodu tak istotne jest wybieranie jakościowych produktów powiązanych zarówno z zaopatrzeniem wnętrz, jak i samymi pracami budowlano-wykończeniowymi.
Aranżacja wnętrza salonu

Urządzanie wnętrza swojego domu samodzielnie i ze wsparciem specjalisty

Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na aspekty związane z wyglądem i wyposażeniem domów i mieszkań. Dlatego profesja ludzi zajmujących się urządzaniem pomieszczeń jest coraz powszechniejsza. Już wiele lat wcześniej w szkołach wyższych stworzono kierunki dotyczące tej właśnie dziedziny.
łazienka

Projektowanie łazienki

Funkcjonalność i ergonomia - to najważniejsze aspekty którymi należy się kierować projektując łazienkę. Dla amatorów to duże wyzwanie. Własny projekt jest gwarancją dopasowania aranżacji pomieszczenia do indywidualnych potrzeb użytkowników...
obrazy

Obrazy pasujące na ścianę

Jeśli zależy nam na urządzeniu w swoim domu rzeczywiście idealnych dla siebie pomieszczeń, to koniecznie powinniśmy mieć świadomość tego, jak niezwykle istotne może tutaj być dobre ozdobienie ścian. Wielu ludzi nierzadko zapomina o tym, że coś takiego jest zwyczajnie konieczne do uzyskania faktycznie satysfakcjonujących rezultatów, zatem warto poświęcić na to nieco czasu aby samemu nie popełnić takiego błędu. W chwili obecnej możliwości z tym związane są niezwykle szerokie, bowiem każdy z nas może ozdabiać ściany w swoim domu na dużo rozmaitych sposobów; wszystko zależy tu głównie od naszych indywidualnych preferencji oraz od tego, jaki dokładnie styl akurat nas interesuje
.
oświetlenie w pokoju dziecka

Trudna decyzja związana z zakupieniem oświetlenia do domu

Oświetlenie odgrywa we wnętrzu dużo ważnych ról. Ważne jest w związku z tym to, aby nie kupować żyrandoli oraz lamp bez przemyślenia. O wiele lepiej jest się wnikliwie zastanowić i wygospodarować kilka minut na znalezienie mebli, które będą najbardziej odpowiadały naszym wymaganiom i jednocześnie będą pasowały do naszego wnętrza. Gdzie poszukiwać właściwych produktów?
biuro

Paleniska bywają teraz bardzo popularne, ty też możesz założyć taki element w swym domu

Z każdym rokiem wzrasta zainteresowanie kominkami, wspomniany element okazuje się dzisiaj bardzo popularny. Trudno się temu dziwić, przecież tak pięknie wygląda w pokojach dziennych, jadalniach i pozostałych Wnętrzach.
Drzwi ze szklanymi panelami

Ozdoba niejednego wnętrza - drzwi

Wybór drzwi do domu może i nie należy do najłatwiejszych decyzji w trakcie remontu, jednak jakże przyjemnych. Chcąc nabyć odpowiedni model, musimy zwrócić uwagę na pewne elementy. Przy ich kupnie wskazane jest zwrócić uwagę na pewne aspekty.
grzejnik

Różne metody ogrzewania wnętrz, które są najbardziej ekologiczne?

Dawno minęły już czasy, kiedy najpowszechniejszym typem ogrzewania w domach były piece kaflowe opalane węglem lub drewnem. Z czasem odkryto, że ogrzewanie takie jest nie tylko mało ekonomiczne, ale także pochłaniające bardzo dużo energii z uwagi na konieczność noszenia materiałów opałowych do domu. Poza tym palenie w piecach zabiera dużo czasu i trzeba czekać długi czas, zanim we wnętrzu będzie ciepło. Współcześnie raczej stawia się na ogrzewanie z wykorzystaniem kaloryferów czy specjalnych urządzeń umieszczonych pod podłogą.

Garderoba, kuchnia, meble – kto o tym nie marzy!

Kiedy planujemy budowę domu, bardzo istotną funkcję odgrywa nie tylko rozmiar powierzchni, ale jej rozłożenie. Posiada to niebagatelny wpływ przy funkcjonowaniu takiego domu. Nieszablonowe płaszczyzny nielekko zagospodarować. Przeważnie potrzebują one specyficznych rozwiązań. Bardzo często w takich przypadkach z pomocą przychodzą sklepy meblowe, które proponują dobranie odpowiedniego umeblowania. Nieszablonowe pomysły to także pole do popisu dla naszej weny twórczej. Dzięki zakrzywionym ścianom, konieczności postawienia schodów, możemy przeobrazić zwykle wnętrze mieszkania w ciepłe gniazdko.
okna

Jakie mamy najlepsze dekoracje okienne? Zależy to oczywiście od kilku wytycznych. Dobrze jest je poznać

Jaką zrobić dekorację okienną? Na rynku znajdziemy kilka opcji, między innymi lniane zasłony, ozdobne firany, eleganckie rolety i klasyczne, minimalistyczne żaluzje. Najważniejsze podczas wyboru jest określenie stylu oraz funkcji, jaką będą pełnić we wnętrzu.
1 2 3 4 5 6