budowlana, projekty domów
Menu strony
Wnętrza
żyrandol

Wnętrza po włosku – czyli znajdź styl dla swojego domu

Są takie kultury, jakie lubimy szczególnie, jako że wyznaczają od wieków rozmaite trendy i są inspiracją dla wielu ludzi, do tworzenia czegoś całkiem innego. Za przykład może służyć styl włoski, który ma swoich zwolenników zarazem w świecie mody, jak i w świecie aranżacji wnętrz. Skupmy się na tej drugiej kwestii. Styl włoski w pomieszczeniach to z jednej strony zwrócenie uwagi na tradycję, z drugiej zwrot ku nowoczesności.
aranżacja wnętrz

Jakie są najważniejsze cechy właściwie urządzonego wnętrza, jak zabrać się za ten temat

Wiele osób w czasie urządzania swojego mieszkania wybiera całkowicie przypadkowe płytki, meble i wyposażenie, wcale się nie przejmując jaka będzie później funkcjonalność takiego wnętrza. O ile jeśli się ma większe mieszkanie może aż takiego kłopotu nie będzie, bo zmieści się tam wszystko, to jeżeli tych metrów do użytku zbyt dużo nie będzie, to należy powalczyć o każdy fragment podłogi. I wtedy przypadkowe zakupy, bez wcześniejszego przemyślenia zakończyć się mogą tym, że wnętrze będzie po prostu mało praktyczne i wygodne.
kolory

Kiedy zgłosić się do pracowni projektowej?

Każdemu, kto chce odświeżyć swój dom, pojawia się w głowie myśl, o wynajęciu architekta, który szybko i efektywnie naniesie oczekiwane zmiany. Mimo, że sporo osób ma swoje własne preferencje i wizję wymarzonego domu, to często jest dość ciężko wdrażać takie projekty samemu.
Szybkosprawne wyroby budowlane

Jak kurtyny powietrzne potrafią dbać o nasze bezpieczeństwo oraz jakie są ich wersje?

Z pewnością spotkałaś się w przeszłości w jakimś supermarkecie z sytuacją, w której przy wchodzeniu do obiektu powitał Cię płynący na przykład z góry strumień cieplejszego powietrza.

Jakiego typu wybierać rolety do naszego domu? Jakie mamy rodzaje rolet, jakie najlepiej wybrać?

Rolety mogą być bardzo stylową oraz ciekawą alternatywą dla bardziej standardowych metod, czyli firanek i zasłon. Tego rodzaju dekoracja okna jest najlepsza do wielu miejsc - do salonu i kuchni, ale i pokoju dziecięcego. Rolety bardzo efektywnie zatrzymują promienie słoneczne, to sprawia więc, że we wnętrzach bywa ciemniej i chłodniej. Tego typu dekoracja okna nie ochrania jednakowoż przed ciepłem słonecznym, tak skutecznie jak rolety zewnętrzne lub markizy. Rolety dość często powodują tylko częściowe zacienienie, a tylko niektóre z nich mogą zapewnić całkowite zaciemnienie wnętrza.
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU

Każdy szczegół jest tutaj ważny

Bez wątpienia nikogo nie należy namawiać, iż w urządzaniu domu istotny jest każdy element. Nawet z pozoru najmniejszy szczegół może mieć wielkie znaczenie dla całości wyglądu, a co się z tym łączy, ma szansę sprawić, że wszystko będzie się niesamowicie prezentowało, albo będzie sprawiało wrażenie niedokończonego oraz tak nie do końca przemyślanego.
Drzwi ARCUS w kontrastowej aranżacji wnętrza

Kontrastowa aranżacja wnętrz

Aranżacje wnętrz oparte na kontrastach kolorystycznych tworzą niebanalną kompozycję oraz eksponują poszczególne elementy wyposażenia. Wyróżniająca się sofa, podłoga lub stolarka drzwiowa wprowadzi do pomieszczenia powiew nowoczesności. Firma Stolbud Włoszczowa oferuje nową kolekcję skrzydeł drzwiowych – ARCUS, których naturalne odcienie drewna oraz atrakcyjne wzornictwo pozwoli na wymyślne połączenia.
Fototapety z miastem

Fototapety z miastem

Aranżacja wnętrz jest formą sztuki, która czerpie natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Inspiracją mogą być zarówno przyroda jak i urok wielkomiejskiego krajobrazu.

Eleganckie wnętrza, czyli jakim sposobem aranżować swój domek w
gustownym stylu

oryginalne lampy
Luksusowe wnętrza to marzenie niejednego z nas. Kto albowiem nie chciałby poczuć się jak książę czy księżniczka przechodząc próg swojego domu? Jeżeli i ty masz takie pragnienia, powinieneś poznać najważniejsze zalecenia, aby urządzić go we wskazanym stylu. Rozpocznijmy od salonu. W tym miejscu dobrze zacząć już od kolorystyki ścian. Jasne ściany powiększają wnętrza, a kiedy połączymy to z niższym umeblowaniem, dostaniemy rzeczywiście godną uwagi przestrzeń.
dom jednorodzinny

Ceny za ostateczny projekt domu w nowoczesnym stylu

Proponowane obecnie na rynku możliwości nieustannego poprawiania estetyki tak w naszych domach, jak i w mieszkaniach spotykają się ze sporą popularnością. Szukanie inspiracji oraz niezwykłych unowocześnień i udoskonaleń, aby aranżacja wnętrz robiła wrażenie. Najistotniejsze jest to, aby nam, jako urządzającym, wszystko odpowiadało i pasowała nam estetyka naszego mieszkania. Szerokie możliwości wyboru pozwalają nam na ogromną swobodę.
1 2 3 4 5 6