budowlana, projekty domów
Menu strony
Wnętrza
łazienka

Projektowanie łazienki

Funkcjonalność i ergonomia - to najważniejsze aspekty którymi należy się kierować projektując łazienkę. Dla amatorów to duże wyzwanie. Własny projekt jest gwarancją dopasowania aranżacji pomieszczenia do indywidualnych potrzeb użytkowników...
pokój dziecięcy

Wnętrza w kolorach natury

Wśród stonowanych zieleni, brązów, pastelowych, spokojnych odcieni różu, można odnaleźć klimat przyjazny budowaniu ciepłej, domowej atmosfery, otoczenie bliskie trwałym rodzinnym wartościom, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Wprowadzenie bladych błękitów i fioletów, inspirowanych przejrzystym powietrzem, wodą, kolorystyką polnych kwiatów, idealnie podkreśla ciepłą tonację drewna...
naczynia

De Stijl - prototyp modernizmu powraca

De Stijl – styl inspirowany twórczością Pieta Mondriana, prototyp modernizmu, dziś powraca jako obowiązujący trend wnętrzarski na sezon 2010/2011. Czerwień, żółć, czerń, niebieski oraz prostokątne kształty to cechy charakterystyczne De Stijl. Obecnie ten powracający trend opanował włoskie i hiszpańskie wnętrza...
remont mieszkania

Parę przydatnych wskazówek na temat remontowania swojego mieszkania, jak się za to właściwie zabrać

Nawet wykończone w najlepszy sposób mieszkanie po pewnym czasie użytkowania zaczyna się powolutku niszczyć. Farby na ścianach płowieją lub pojawiają się na nich różne zachlapania i zadrapania, a jeżeli w mieszkaniu są małe dzieci, to nierzadko i ciekawe malunki. Podłogowe płytki po kilkunastu latach intensywnego używania w kuchni zapewne będą być trochę wyszczerbione, a i powierzchniom mebli może brakować dawnego wyglądu.
Rolety firmy Prakto

ABC urządzania domów

Ciekawe , jak również charakteryzujące się szykiem pokoje to w dwudziestym pierwszym wieku rewelacyjna wizytówka dobrego smaku, wpływająca też na samopoczucie osób w nich spędzających czas. Dotyczy to zarówno własnych pokojów w mieszkaniach, jak i dużych salach w obiektach publicznych. Dobre aranżacje wnętrz potrafią w dwudziestym pierwszym wieku zdziałać niezwykłe efekty – dzięki tajnikom dopasowania koloru ścian do mebli i dodatków da się nie jedynie o wiele zwiększyć optycznie wnętrze, ale także spowodować że zacznie odznaczać się autentycznym i unikalnym stylem.
dom jednorodzinny

Projekty domów a informacje na temat realizacji biur

Osoby zainteresowane budową domu mogą się zgubić w przestrzeni sieciowej podczas poszukiwania właściwego biura. Dobrze przygotowany projekt nie może być wyceniony zbyt nisko, gdyż to może być pierwsza oznaka braku profesjonalizmu ze strony firmy. Szczególnie rekomendowane projekty domów są nierzadko wymieniane na forach dyskusyjnych przez samych klientów. Poprzez wieloletnią współpracę osoby korzystające z usług architektów są w stanie prędko wskazać zalety i wady różnych biur.
Wyposażenie wnętrza

Modne akcesoria do aranżacji domu

Dom jest miejscem, które wymaga nabycia wielu elementów. Są to z pewnością przedmioty do stosowania na co dzień, głównie elementy umeblowania, bez których ciężko sobie wyobrazić jakiekolwiek wnętrze. Niełatwo byłoby również przebywać w miejscu, gdzie nie ma żadnego umeblowania, przynajmniej łóżek.
szkło w domu

Niezwykle elegancki oraz funkcjonalny materiał, który świetnie sprawdzi się w twoim domu

Szkło jest bardzo eleganckim oraz funkcjonalnym materiałem, który można z powodzeniem zastosować w swoim domu. Coraz więcej klientów wybiera szkło jako jeden z najważniejszych materiałów, który ozdabia wnętrze a także budynek.
domowe naprawy

Konieczne oprzyrządowanie złotej rączki

W każdym warsztacie złotej rączki konieczne jest parę instrumentów, dzięki jakim robota będzie przebiegać sprawnie jak też efektywnie. Zobaczmy zatem, jakie przyrządy powinno się mieć w zasięgu ręki.


Dekoracja wnętrz

Jak zbudować ładne drzwi wnętrze

Z powodu coraz znaczniejszego popytu na mieszkania coraz wyraźniejsze jest zwiększające się zapotrzebowanie na domy, w szczególności te zbudowane samemu. Zdecydowanie jednak stawianie domu to inwestycja, do której trzeba solidnie się przyłożyć. W trakcie budowania domu warto zadbać o niezwykle dużą ilość spraw związanych z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, takich jak na przykład cegła we wnętrzach.
1 2 3 4 5 6