budowlana, projekty domów
Menu strony
Wnętrza
remont mieszkania

Parę przydatnych wskazówek na temat remontowania swojego mieszkania, jak się za to właściwie zabrać

Nawet wykończone w najlepszy sposób mieszkanie po jakimś czasie używania może powoli zacząć niszczyć. Ściany tracą kolor albo pojawiają się na nich różne zachlapania i zadrapania, a jeżeli w mieszkaniu są małe dzieci, to nierzadko i jakieś malowanki. Płytki na podłodze po kilkunastu latach intensywnego używania w kuchni zapewne mogą już być trochę wyszczerbione, a i powierzchniom mebli może brakować dawnego wyglądu.
Rolety firmy Prakto

ABC urządzania domów

Ciekawe , a także charakteryzujące się szykiem pomieszczenia to w dzisiejszych czasach rewelacyjna wizytówka najlepszego smaku, mająca wpływ również na samopoczucie osób w nich spędzających czas. Jest to kwestia zarówno własnych pokoi w domach, jak i ogromnych salach w obiektach publicznych. Doskonałe aranżacje wnętrz potrafią w dzisiejszych czasach zdziałać niezwykłe efekty – dzięki sposobom dopasowania koloru ścian do mebli i dodatków da się nie wyłącznie znacznie zwiększyć wizualnie wnętrze, lecz również sprawiać iż zacznie wyróżniać się autentycznym i wyjątkowym stylem.
szkło w domu

Niezwykle elegancki oraz funkcjonalny materiał, który świetnie sprawdzi się w twoim domu

Szkło jest bardzo eleganckim oraz funkcjonalnym materiałem, który można z powodzeniem zastosować w swoim domu. Coraz więcej klientów wybiera szkło jako jeden z najważniejszych materiałów, który ozdabia wnętrze a także budynek.
domowe naprawy

Konieczne oprzyrządowanie złotej rączki

W każdym warsztacie złotej rączki konieczne jest parę instrumentów, dzięki jakim robota będzie przebiegać sprawnie jak też efektywnie. Zobaczmy zatem, jakie przyrządy powinno się mieć w zasięgu ręki.


Dekoracja wnętrz

Jak zbudować ładne drzwi wnętrze

Z powodu coraz znaczniejszego popytu na mieszkania coraz wyraźniejsze jest zwiększające się zapotrzebowanie na domy, w szczególności te zbudowane samemu. Zdecydowanie jednak stawianie domu to inwestycja, do której trzeba solidnie się przyłożyć. W trakcie budowania domu warto zadbać o niezwykle dużą ilość spraw związanych z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, takich jak na przykład cegła we wnętrzach.
Drzwi DOMINO

W jaki sposób zakupić najodpowiedniejsze drzwi

Każda osoba, która chociaż raz remontowała swoje mieszkanie jest świadoma tego, że nie jest to proste zadanie. Ogromne znaczenie dla końcowego wyniku ma w sumie każdy drobiazg, z tego powodu żadna decyzja nie może być podejmowana nierozsądnie, wręcz przeciwnie, należy ją nadzwyczaj szczegółowo przemyśleć, tym bardziej, że na dzisiejszym rynku obecny jest szeroki wachlarz artykułów służących do remontowania pomieszczeń.
pokój dziecięcy

Wnętrza w kolorach natury

Wśród stonowanych zieleni, brązów, pastelowych, spokojnych odcieni różu, można odnaleźć klimat przyjazny budowaniu ciepłej, domowej atmosfery, otoczenie bliskie trwałym rodzinnym wartościom, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Wprowadzenie bladych błękitów i fioletów, inspirowanych przejrzystym powietrzem, wodą, kolorystyką polnych kwiatów, idealnie podkreśla ciepłą tonację drewna...
Fofotapeta do sypialni, morze

Coś modnego na ścianę w mieszkaniu

Czasem chcemy zmienić wnętrze naszego mieszkania. Pomysłów jest sporo, ale kiedy przychodzi, co, do czego zazwyczaj wybieramy inny kolor ścian. Bywa, że jedną ścianę pomalujemy na inny kolor i na tym kończymy nasze szaleństwo. Jednak warto pomyśleć o czymś, co rzeczywiście sprawi, że mieszkanie stanie się totalnie odmienione i poczujemy ducha osób w nim żyjących.

aranżujemy wnętrza

Funkcjonują takie przeświadczenia, które sprawdzają się. Mawia się, że mężczyzna nie rozpoznaje dobrze kolorów i są mu obce sprawy wystroju. Jest w tym stereotypie sporo prawdy. Dużo facetów uwielbia majsterkowanie i ma do tego zdolności, a mimo to aranżacja wnętrz sprawia im wiele trudności.
Drzwi DOMINO

Jasne strony ciemnego designu

Na ogół obawiamy się aranżacyjnych eksperymentów z czernią. Uważamy, często słusznie, że dominacja ciemnych barw we wnętrzu jest depresyjna i przytłaczająca. Jak zatem wykreować stylową przestrzeń, z wykorzystaniem kolorystyki hebanu, wenge czy sadzy angielskiej?
1 2 3 4 5 6